Доставка та повернення

Терміни та вартість доставки

Замовлення, які Ви здійснили в нашому інтернет-магазині до 13:00 вивозяться на оформлення доставки до кур'єрських служб в день замовлення. Замовлення, які надійшли після 13:00 вивозяться на оформлення доставки до кур'єрських служб на наступний день. Середня тривалість доставки відбувається протягом 1-3 днів з моменту опрацювання замовлення. Але звертаємо Вашу увагу, що ми не можемо впливати на форс-мажори, які можуть виникнути у перевізника і відповідно вплинути на термін доставки. Безкоштовна доставка на території України відбувається при умові здійснення замовлення на суму від 1000 грн. Безкоштовна доставка в день замовлення можлива в м. Ужгород. Вартість доставки визначається відповідно до тарифів перевізників, окрім зазначених вище випадках.

Служби доставки 

Ми працюємо з такими службами доставки, як: Нова Пошта, Інтайм, Укрпошта. По запиту покупця можлива доставки будь-якою іншою службою доставки, яка функціонує на території України, що обговорюється окремо з менеджером нашого магазину. У м. Ужгород діє безкоштовна доставка до дверей службою нашого магазину. 

Відповідальність за цілісність товару 

Ми відправляємо Вам товар лише в цілісній упаковці та страхуємо його на повну вартість, тому переконливо просимо Вас, при отриманні замовлення перевіряти цілісність товару та його упаковки. У разі виявлення пошкодження звернутися до працівників служби доставки. При оплаті, підписанні Вами ТТН, виході з товаром з відділення служби доставки Ви підтверджуєте цілісність товару та відсутності у Вас претензій, щодо цілісності та якості товару.  

Повернення

Ви маєте право повернути або обміняти товари замовленні у нас протягом 14 днів. Але просимо звернути Вашу увагу, що відповідно до законодавства України існує перелік товарів, які не підлягають поверненню. Наприклад, рушники та надувна продукція відносяться до цього переліку.